VÝCHODNÍ TIMOR - zrnková káva

VÝCHODNÍ TIMOR - zrnková káva, 250g

VÝCHODNÍ TIMOR - zrnková káva, 250g od přední společnosti Manu cafe , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Skvělý produkt s garancí kvality. VÝCHODNÍ TIMOR - zrnková káva, 250g - nyní získáte od 254 Kč

254 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Malá rozlohou, velká láskou ke kávě. Východní Timor je země s nelehkým osudem. Přesto světu dává kávu výjimečné kvality a dokonalé chuti. Unikátní hybridní kávovníky pěstují venkovští farmáři odkázáni na zastaralou infrastrukturu a kolísavou ekonomiku. Naštěstí mají silné ruce a dostatek zkušeností. Výsledkem jsou kávová zrna, která přední specialista Alf Kramer označil jako „among the top 1% in quality and price worldwide“.

Název:
VÝCHODNÍ TIMOR - zrnková káva, 250g
Výrobce:
SKU:
13550250

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách CaféColore.cz najdete kvalitní odrůdy kávy a čaje. Čisté aroma nebo ochucené, svého favorita si najde každý. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitní zrnkové kávy, rozpustné kávy a sypaných čajů. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na CaféColore.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čaje a kávy.
Vybírejte z nabídky
8267
produktů
124
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
CaféColore.cz