SLADKÉ POHLAZENÍ BIO - ovocný čaj

SLADKÉ POHLAZENÍ BIO - ovocný čaj, 50g

SLADKÉ POHLAZENÍ BIO - ovocný čaj, 50g od společnosti se zárukou kvality Manu tea je k dostání výhodně. Našim cílem je vaše spokojenost. SLADKÉ POHLAZENÍ BIO - ovocný čaj, 50g v současnosti za 120 Kč

120 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čí pohlazení máte nejraději? Možná mámino, možná od dětí… Vyzkoušejte, jak dokáže pohladit příroda. Připravili jsme speciální ovocný čaj, který potěší všechny vaše smysly. Ještě než zalijete velké kousky jablek, banánů, kokosu a dalších dobrot horkou vodou, polaskejte tu barevnou fontánu pohledem. Přičichněte si, vezměte čaj do dlaní. Pak ho nasypejte do konvičky a nechte se unést zvukem dopadajících kousků. Připravte nápoj a ochutnejte. Pohladí vás sladce.

SLADKÉ POHLAZENÍ BIO - ovocný čaj, 50g v kategorii Jídlo, pití a tabák > Nápoje > Čaje a bylinné směsi

Název:
SLADKÉ POHLAZENÍ BIO - ovocný čaj, 50g
Výrobce:
SKU:
12460050

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách CaféColore.cz najdete kvalitní odrůdy kávy a čaje. Čisté aroma nebo ochucené, svého favorita si najde každý. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitní zrnkové kávy, rozpustné kávy a sypaných čajů. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na CaféColore.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čaje a kávy.
Vybírejte z nabídky
7759
produktů
118
ověřených dodavatelů
4
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
CaféColore.cz