Private dining

Ať už chcete soukromé místo pro své klienty, nebo oslavovat s přáteli, Café Colore je ideálním místem pro všechna setkání. Náš salonek je Vám kdykoliv k dispozici, a to až pro 20 hostů pro oslavy, party, obchodní prezentace, tiskové konference apod.

Pohoštění i další přání zajistí zkušený tým Café Colore.
Vybavení:
Plasma s HDMI vstupem, kabel na propojení, zatemnění, ozvučení vč. mikrofonu

Kontaktujte nás prosím s Vašimi požadavky online, nebo na: kavarna@cafecolore.cz,
případně na tel.: +420 222 518 816


Dárkové poukazy

Dárkový poukaz je možné objednat na telefonním čísle: +420 222 518 816, nebo na e-mailu kavarna@cafecolore.cz


Káva Julius Meinl

JULIUS MEINL 1862 PREMIUM

  • 5 druhová 100% Arabica z oblasti Mogiana a východní Afriky
  • Tmavé, pomalé & jemné pražení
  • Chuť tmavé čokolády
  • Silná a tělnatá chuť
  • Příjemně plné tělo
  • Nádherný bouquet
  • Hustá a vydatná crema

Kávová směs

Kávová směs Julius Meinl 1862 Premium je 5-ti druhová prémiová kávová směs skládající se z pečlivě vybraných 100% Arabica káv. Čtyři druhy Arabica pocházejí z Mogiany, nejlepší oblasti pro pěstování kávy v Brazílii a a jedna Arabica pochází z východní Afriky, která je kolébkou kávy. Díky těmto oblastem dostává tato směs silné a nezapomenutelně kořeněná aroma. Sloučení těchto dvou kontinentů vede k jedinečnému složení a skvělé vyvážené chuti. Arabica kávy jsou pěstovány v pahorkatinách mezi 800 a 2100 m. Pomalý růst při teplotách mezi 17 až 32 stupňů se podílí na delším zrání kávových bobů a má pozitivní vliv na chuť a kvalitu. Způsob zpracování po sklizni těchto Arabica káv má vliv na tělo, sladkost a ovocné kyseliny z kávových zrn.

Pražení

Pražení Julius Meinl 1862 PREMIUM je okouzlující kávová směs pražená jemným a pomalým způsobem, který udělá z Espressa ve výsledku silný a tělnatý kávový zážitek. Díky tmavému pražení, které dává mírně pikantní ovocnost s dotekem hřebíčku je dosaženo dlouhotrvajícího dozvuku chuti. Hustá a mírně „strakatá“ crema (pěna) potěší oko milovníka kávy a garantuje chuť v šálku po celou dobu konzumace. Chuť hořké čokolády a kakaa se spojí s příchutí cedru v jemné kombinaci, zatímco sladkost a tělo brazilské Arabica kávy zakulatí nádherný buket.